Do Prahy a Brna se vrátí The Herbaliser. Kapela zahraje směs svých skladeb

Britská kapela The Herbaliser se vrátí do České republiky. V dubnu zde odehraje dva své samostatné koncerty. Zdroj: Fléda Brno

  Brno
  FLEDA Company s.r.o.
  12.04.2019 20:00

Britská kapela The Herbaliser se vrátí do České republiky. V dubnu zde odehraje dva své samostatné koncerty. Pražské a brněnské publikum roztančí svou směsí jazz-hiphopových skladeb.

Málokterá kapela dokáže spojit v jednom kotli fajnšmekry, kteří si libují v sofistikovaných melodických a harmonických finesách, s těmi, jejichž srdce tluče v nekompromisních hip hopových beatech. Právě takoví jsou britští The Herbaliser, jež vystoupí v dubnu v pražském Lucerna Music Baru a v brněnské Flédě.

„Kapela patří od počátku 90. let k pilířům elektronické scény na britských ostrovech. Jejich nezaměnitelný sound a energický drajv se skvělou dechovou sekcí si získal i u nás početné příznivce. Vystupovali na festivalech jako Colours  of Ostrava nebo loni Mladí ladí jazz, kde zaplnili Karlovo náměstí,“ představila kapelu mluvčí pořadatelů Silvie Marková.

Hudební skupina The Herbaliser se tentokrát vrátí na dva samostatné koncerty, aby svoji směs rytmických, melodických a harmonických motivů ze všech koutů hudebního světa naservírovali českému a moravskému publiku. V pražském Lucerna Music baru vystoupí 11. dubna od 21 hodin. Na pódium brněnské Flédy se chystá 12. dubna od 20 hodin.

Více informací naleznete na stránkách The Herbaliser.

Autor: Hořínek Svatoslav

Místo události: Štefánikova 95/24, Brno


FLEDA Company s.r.o.

Jeden z nejlepších hudebních prostor ve Střední Evropě. Dramaturgie klubu představuje jak zavedené kapely,...
  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: