Špičkové fitness v Brně je nejmladším členem rodiny Fitpeople s jedenáctiletou tradicí.

  Benefit: Při nabití Citykarty kreditem nad 5.000,- Kč sleva 30% vstup do fitness, sporty a solárium a sleva 10% zboží na baru. Při nabití...


INFORMACE:

Telefon: +420 777 316 404
E-mail: info@fitpeople.cz
Adresa: Brněnská 404, Modřice
IČO: 607 33 8

Je určena nejen pro muže k vypracování postavy, ale také pro ženy ke zpevnění a formování vybraných partií těla. V případě zájmu je k dispozici rada odborného trenéra a dietologa. Cenné věci je možné odkládat po dobu cvičení do bezpečnostních schránek. Na našem baru můžete zakoupit kvalitní a osvědčené doplňky stravy od zavedených firem EXTRIFIT, SCITEC NUTRITION, NUTRAMINO, AMIX, . A to za velice příznivé ceny.

Domluvte si trénink a začněte hned. Závislí na cvičení začnete být po 21 trénincích. Když vydržíte a budete trénovat 2x týdně, za 3 měsíce bude již cvičení pro Vás neodmyslitelnou součástí Vašeho života.

Držíme palce, vydržet se vyplatí. Pokud neovládáte techniku jak cvičit v posilovně, najměte si trenérku třeba jenom na první hodinu. Další trénink si můžete zacvičit sama a za nějaký čas to znovu probrat s trenérkou. Proč?

Naučí Vás jak správně cvičit, doporučí vhodně sestavený trénink podle Vašich možností. Bude to sice něco stát ale ušetří Vám spoustu trápení a času, při samostatném trénování. Posilovny se nemusíte bát.

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 07:00 - 22:00
Sobota - Neděle 09:00 - 21:00

 
 


TATO FIRMA POŘÁDÁ
KOMERČNÍ SDĚLENÍ