Soutěžili jsme o vstupenky na brněnský koncert charismatického swingaře Mitche WinehouseBrněnské Sono 30. ledna 2019 uvede SWING GALA 2019. V exkluzivním programu, zasvěcenému evergreenům „velkého amerického zpěvníku“ se představí swingový zpěvák, moderátor a producent Jan Smigmator, charismatický swingař Mitch Winehouse a jazzová zpěvačka Marta Kloučková, členka vokální formace Skety a finalistka jazzového festivalu v Rize.

Celý program bude doprovázet jedinečný RTV Big Band Felixe Slováčka. Sám kapelník a fenomenální klarinetista  se brněnskému publiku rovněž představí v několika sólových kusech.

Zpěvák a filantrop Mitch Winehouse se českým posluchačům poprvé představil na koncertech Sinatrology v Praze v prosinci 2017. Po úspěšném debutu v České republice se v létě 2018 vrátil zpět, aby ve spolupráci s Janem Smigmatorem a řadou světových jazzových hvězd natočil album věnované hudebnímu odkazu George Gershwina a jeho 120. výročí narození. Několik písní z alba „Smigmator – GERSHWIN – Winehouse“ tak zazní i v Brně.

Milovníci swingu se mohou dále těšit na hity Franka Sinatry, Tonyho Bennetta, Deana Martina či Sammyho Davis Jr., ale také na původní Smigmatorovy písně z alb Swing Is Back a Time To Swing, jejichž spoluautorem je brněnský rodák, klavírista Dr. Svatopluk F. Smola.

Zpravodajský portál City.cz ve spolupráci s Brnokoncertem vyhlásil soutěž o 2 x 2 vstupenky na exkluzivní program SWING GALA 2019 v celkové hodnotě 2 796,-Kč. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka zněla: Odkud pochází Mitch Winehouse?

Správná odpověď byla: Velká Británie.

Uzávěrka soutěže byla v pondělí 28. ledna v poledne. Výherkyněmi se staly Alena Drabkova a Eva Glogarová. Výherkyním gratulujeme a o způsobu převzetí vstupenek  je budeme informovat e-mailem.


 


Agentura Brnokoncert začala fungovat na konci roku 2008. Působí především v Brně, ale nepravidelně organizuje koncerty i v Praze a dalších městech ČR.

541240623Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: