Hráli jsme o dva páry vstupenek na jedinečný karneval kubánské hudbyBrněnské Sono Centrum ožije kubánskou muzikou 4. února 2019. Návštěvníky čeká 1,5 hodinový karneval kubánské hudby ve všech jejích podobách.

Buena Vista Social Club byl členský společenský klub známý především svými tanečními a hudebními aktivitami. Ve 40. letech 20. století byl místem setkávání kubánských hudebníků a v roce 1996, po více než 50 letech od jeho zrušení v důsledku kubánské revoluce, inspiroval amerického kytaristu a producenta Ry Coodera, britského producenta Nicka Golda a hudebníka Juana de Marcos Gonzáleze k uskutečnění projektu nahrávek pozapomenutých kubánských hudebníků, z nichž někteří v tomto klubu účinkovali ještě v dobách jeho největší slávy. Hudební album pojmenované Buena Vista Social Club měl nejen obrovský obchodní úspěch, získal také cenu Grammy v kategorii "Nejlepší tropické latinské představení". 

Na jediném koncertě v České republice ožije tato hudba v populárním brněnském Sono Centru počátkem února 2019. Návštěvníky čeká 1,5 hodinový karneval kubánské hudby ve všech jejích podobách. V hudební a taneční show Pasión De Buena Vista se na podiu představí 15tičlenný soubor s vynikajícími zpěváky Felicitou-Ethel Frias Pernií, Alfredem Monterem-Mojenou a Josem Guillermem Puebla Brizuelou. Tance zajišťuje známý taneční soubor El Grupo De Bailar tančící ve více než 150 barevných kostýmech. Koncert doplňuje propracovaná světelná show. 

Zpravodajský portál City.cz ve spolupráci s Brnokoncertem vyhlásil soutěž o 2 x 2 vstupenky na taneční show Pasión De Buena Vista v celkové hodnotě 3 076, -Kč. 

Soutěžní otázka zněla: Kde se nachází Buena Vista Social Club?

Správná odpověď byla: Kuba

Uzávěrka soutěže byla ve čtvrtek 31. ledna o půlnoci. Výherkyněmi se staly Marta Betušová a Ellen Kolláriková. Výherkyním gratulujeme a o způsobu převzetí výhry je budeme informovat e-mailem.


Agentura Brnokoncert začala fungovat na konci roku 2008. Působí především v Brně, ale nepravidelně organizuje koncerty i v Praze a dalších městech ČR.

541240623Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: