Soutěžili jsme o 2x2 vstupenky na jeden z nejlepších světových Beatles revivalůKapela The Backwards vystoupí 29. května od 20.00 hod v brněnském Sono Centru s novým projektem, hudebně - vizuální show LOVE SONGS. Na koncertu zazní průřez milostnými hity kapely Beatles.

The Backwards za svojí více než dvacetiletou kariéru nastudovali přes 100 písní Beatles. Úspěch bandu, který je bezesporu jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003.

Kromě mnoha turné po USA, pravidelného koncertování v Čechách a na Slovensku, kapela také hrála po celé Evropě a dokonce i v africké Keni. Koncertovala také v Liverpoolu ve slavném Cavern clubu, kolébce Beatles. 

The Backwards nemají pouze dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají také na image, stage look, souhru a produkci. Můžeme se tedy těšit na skvělý zážitek, který ještě umocní prostředí a akustika brněnského Sono Centra.

Portál City.cz ve spolupráci s Brnokoncertem připravil soutěž o 2x2 vstupenky na koncert skupiny The Backwards.

Soutěžní otázka zněla: kdy vznikla skupina The Backwards?

Správná odpověď je: 1995

Uzávěrka soutěže byla  ve čtvrtek 24.5. o půlnoci. Výherci jsou Marcela Klevetová a Olga Rybová. Oboum výherkyním gratulujeme a o vyzvednutí výhry je budeme informovat e-mailem.


Agentura Brnokoncert začala fungovat na konci roku 2008. Působí především v Brně, ale nepravidelně organizuje koncerty i v Praze a dalších městech ČR.

541240623Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: